The Lost retriever

Z Gamedec
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

To pierwszoosobowa gra przygodowa zrealizowana za pomocą narzędzia Unreal Development Kit(UDK)

Autorzy

Autorami gry są Dawid Cieślak, Michał Kujawa, Mateusz Holz

Opis Gry

Gra The lost retriever opowiada o losach superżołnierza z bardzo ważną misją odzyskania artefaktu, który potrafi przenosić w przyszłość. Gracz przemierzać będzie futurystyczny świat, a także będzie musiał wykonać misję w dżungli. Na jego drodze czekać będą proste zagadki oraz zapierające dech w piersiach środowisko. Główny nacisk kładziony jest właśnie na eksplorację. Rozgrywka będzie z widoku pierwszej osoby. Jeśli lubisz ciekawe historie i uwielbiasz podziwiać możliwości graficzne gier to jest to tytuł właśnie dla ciebie.

Fabuła

Gracz budzi się w futurystycznym pokoju. Po kilku krokach zdaje sobie sprawe, że nic nie pamięta, dopadła go amnezja. Nagle przenosi go na wyspę. To tutaj bohater odkrywa swoje losy. Czeka go eksploracja dwóch wysp. W tle jest mowa o jakimś artefakcie... Zagraj i dowiedz się sam o co chodzi!

Screeny

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Link do pobrania gry oraz informacja, jak ją uruchomić

Aby uruchomić naszą grę należy: 1. Ściągnąć najnowszą wersję UDK, którą pobrać możesz tutaj: [1] UDK

2. Pobrać naszą grę: The lost retriever

3. Plik "The lost retriever.rar" należy wypakować.

4. Folder "The lost retriever" należy wkleić do "UDK\UDKGame\Content\Maps"

5. Następnie należy włączyć Unreal Fronted i w nim załadować UnrealEd. Gdy otworzy się edytor klikamy File > Open… > i wybieram plik L01_p.udk ze ścieżki C:/UDK/UDK-2015-01/UDKGame/Content/Maps/The lost retriever i go ładujemy. Następnie klikamy zielony trójkącik “play” i cieszymy się rozgrywką.

W przypadku braku kolizji lub jakichkolwiek bugów lub glitch należy ściągnąć również Content. Wklejamy go do "UDK/UDKGame" i podmieniamy całość. Content.rar. Podmianka usuwa wszystkie możliwe błędy.

WAŻNA INFORMACJA: Gra kończy się po ostatniej cut scenie z lecącym modelem wehikuł "Cicada".